Pristatymas visoje Lietuvoje
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda

A.Juozapavičiaus g. 9 +370 640 40501
Darbo laikas: I-IV 9:00- 18:00;
V 9:00 - 17:00

Kanceliarinės prekės Antspaudai Apskaitos blankai ir žurnalai Popierius, jo gaminiai Mokyklinės prekės Dovanos, verslo atributika Biuro technika ir baldai Buities ir higienos prekės

Apmokėjimas

Atsiskaitymas už prekes

Internetinėje parduotuvėje www.biuroreikmenys.lt galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynaisiais pinigais ar banko kortele atsiimant prekes pačiam, banko mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste, "Maxima", "Lietuvos spauda" arba "Rkiosk" kasose. 

Atsiimant prekes

Skubantiems galime pasiūlyti atsiimti prekes pačiam mūsų parduotuvėse, kur galėsite atsiskaityti ne tik grynaisiais pinigais, bet ir banko kortele. Parduotuvių adresus ir kontaktinių telefonų numerius rasite skyrelyje „Kontaktai".
Taip pat už prekes galėsite susimokėti ne užsakymo metu, bet kurjeriui pristačius prekes. 

Banko pavedimu

Turėsite įprastu būdu pervesti apmokėjimą į mūsų nurodytą sąskaitą. Negavus apmokėjimo pavedimo per nurodytą laikotarpį (iki 14 k.d.), užsakymą atšauksime.

Užsisakę prekes įsidėmėkite savo užsakymo numerį, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą ir nurodytas sąskaitoje - faktūroje. Prekes pristatysime tik gavę Jūsų apmokėjimą.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Ingridos Pūrienės PĮ „Buhalteris"
A/S: LT237044060003092917
Bankas: SEB bankas
Įmonės kodas: 133708456
PVM kodas: LT337084515

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

Paysera.lt mokėjimo sistema

Jūs būsite nukreipti į "paysera.lt" integruotą sistemą, kur galėsite atsiskaityti Jums suformuotu pavedimu per savo elektroninę bankininkystę. Tiesiog pasirinksite banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, spausdami ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą.

Mokėjimai.lt suteikia galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais  "Maxima", "Lietuvos spauda" arba "Rkiosk" kasose. Darant užsakymą pasirinkite apmokėjimą per "mokejimai.lt" sistemą, kurioje paspausite ant patogios Jums vietos logotipo. Turėsite atsispausdinti specialiai Jums suformuotą kvitą ir jį pateikti kasininkei atsiskaitymo metu.

Tai saugus ir greitas būdas atsiskaityti už prekes! Jūsų užsakymo apmokėjimą mes gausime per 15 min. Jums nereikės patiems formuoti atsiskaitymo pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių- tai už Jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis, kurios Jus nuves į Jūsų el.bankininkystę, apmokėjimo link.