Pristatymas visoje Lietuvoje
  • Vilnius
  • Kaunas
  • Klaipėda

A.Juozapavičiaus g. 9 +370 640 40501
Darbo laikas: I-IV 9:00- 18:00;
V 9:00 - 17:00

Kanceliarinės prekės Antspaudai Apskaitos blankai ir žurnalai Popierius, jo gaminiai Mokyklinės prekės Dovanos, verslo atributika Biuro technika ir baldai Buities ir higienos prekės

Mokėjimo būdų pasirinkimas

Mokėjimo būdų pasirinkimas (Step 6)

Atsiskaitymas prekių atsiėmimo metu

Skubantiems galime pasiūlyti atsiimti prekes pačiam mūsų parduotuvėse, kur galėsite atsiskaityti ne tik grynaisiais pinigais, bet ir banko kortele. Taip pat už prekes galėsite susimokėti ne užsakymo metu, bet kurjeriui pristačius prekes. Prašome su savimi turėti tikslią pinigų sumą, nurodytą ant prekių užsakymo dokumente. 

Atsiskaitymas išankstiniu banko pavedimu 

Prekes pristatysime tik gavę Jūsų apmokėjimą. Sekančiam žingsnyje galėsite atsisispausdinti išankstinę sąskaitą faktūrą pavedimui. Rekvizitus gausite ir elektroniniu paštu.

Atsiskaitymas elektroninės bankininkystės būdu 

Per paysera.lt sistemą už prekes galima susimokėti grynais (Parduotuvės "Maxima" kasose, "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk" spaudos kioskuose), pavedimu per internetinę bankininkystę. 

 

DĖMESIO. Jei norėsite pakeisti apmokėjimo būdą, skambinkite + 370 678 101 86 Internetinės parduotuvės www.biuroreikmenys.lt administratorei arba į artimiausią filialą.